Nasza strona korzysta z cookies, więcej na ten temat znajdziesz na podstronie Polityka prywatności. Rozumiem i akceptuję
  • Maciej Kidawa

    Student polonistyki na UW oraz anglistyki w Kolegium Nauczycielskim UW. Interesuje się poetyką i teorią literatury, a w szczególności zagadnieniem spójności tekstu literackiego. W czasie wolnym pasjonuje się siatkówką i historią liturgii.

  • Agata Ludwikowska

    Absolwentka polonistyki i filozofii w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim (2009). Doktorantka w Instytucie Badań Literackich PAN. Interesuje się antropologią literatury, najnowszą polską poezją. Zapalona taterniczka.

  • Krzysztof Niewiadomski

    Absolwent historii i polonistyki w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim (praca magisterska poświęcona biografii intelektualnej Władysława Sebyły). Doktorant w Instytucie Historii PAN. Członek Collegium Invisibile, sekretarz redakcji pisma "44 / Czterdzieści i Cztery". Zajmuje się historią kultury Polski międzywojennej, dziejami inteligencji i historią idei.