Nasza strona korzysta z cookies, więcej na ten temat znajdziesz na podstronie Polityka prywatności. Rozumiem i akceptuję
 • Grzegorz Gądek

  Absolwent Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. prof. Józefa Tischnera, kierunku stosunków międzynarodowych. Menadżer projektów internetowych i biznesowych.

 • Anna Gumkowska

  Mgr filologii klasycznej oraz filologii polskiej. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim (pisze pracę doktorską z zakresu Computer-Mediated Communication i genologii multimedialnej ). Autorka publikacji naukowych i uczestnik licznych projektów badawczych poświęconych komunikacji w internecie. Inicjatorka ogólnopolskiej interdyscyplinarnej konferencji naukowej „Tekst w sieci” oraz projektu „Teksty i e-teksty – badania piśmiennictwa multimedialnego”. Redaktor naukowy książki „Tekst (w) sieci. Literatura. Społeczeństwo. Komunikacja”, WAiP, Warszawa 2009. Od 2007 roku związana z portalem Gazeta.pl.
  W projekcie koordynowała prace informatyków i asystentów.

 • Renata Machała

  Artystka-grafik, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W przeszłości związana z portalem Gazeta.pl oraz z „Gazetą Wyborczą”.
  Autorka projektu graficznego witryny „Sensualność w kulturze polskiej”.

 • Jakub Martenka

  Programista. Główny informatyk w projekcie. Mieszka w Szczecinie.

 • Gustaw Szarek

  Analityk biznesowy i kierownik projektów. W projekcie odpowiedzialny za koordynację prac zespołu technicznego i graficznego oraz wstępne testowanie serwisu. Wolne chwile poświęca na podróże, wspinaczkę i żeglarstwo.

 • Kinga Tarnowska

  Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej.
  Projektantka serwisu.